Fotowoltaika w ofercie Energo-Optima!

09 lutego 2021

Obserwując rozwój technologii fotowoltaicznej nie sposób odnieść wrażenia, że jest to obecnie bardzo efektywna, ekologiczna i cechująca się co raz szybszym okresem zwrotu inwestycja. Read more »

KOMUNIKAT

25 stycznia 2018

Szanowni Państwo,

Informuję, iż firma Energo-Optima nie prowadzi akwizycji, nie zatrudniam również akwizytorów ani przedstawicieli, którzy próbują sprzedawać energię w mieszkaniach podszywając się pod firmę Energo-Optima. Informuję również, że firma Energo-Optima nie ma żadnych powiązań        z firmą Energa Optima. Przedstawiciele firmy Energa Optima posługując się informacjami z mojej strony internetowej prowadzą nachalną akwizycję na terenie Gdańska, proszę o nie wiązanie tych osób z moją firmą.

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Seweryn

Audyt jakości energii na zasilaniu aparatu do rezonansu magnetycznego

23 listopada 2017

    Dzięki współpracy z firmą Philips Healthcare miałem przyjemność wzięcia udziału w projekcie uruchomienia aparatu do badań metodą rezonansu magnetycznego. Czułe i kosztowne urządzenie niestety w starciu z problemami współczesnych sieci miewało problemy z płynną pracą. Finalnie przeprowadzono 3 audyty na urządzeniach w różnych lokalizacjach. Nie boimy się trudnych wyzwań :).